sağlık bilimleri

kstb

ted,london

04-05-2020 22:38 GÜNDEM

AYAVEFE:YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Sağlık Bakanlığı'na bağışlanmak üzere iş adamı Yaşam Ayavefe tarafından satın alınan tıbbi ekipmanlar, ülkeye gelmeye devam ederken Ayavefe ihtiyaçlı ailelerin yanında olmaya da devam ediyor.

AYAVEFE:YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Sağlık Bakanlığı'na bağışlanmak üzere iş adamı Yaşam Ayavefe tarafından satın alınan tıbbi ekipmanlar, ülkeye gelmeye devam ederken Ayavefe ihtiyaçlı ailelerin yanında  olmaya da devam ediyor.

Ayavefe bu sefer de İskele bölgesinde ki ihtiyaçlı ailelerin yardımına koştu. Ayavefe’nin yardım ekibi İskele bölgesinde halkın içinde dolaşarak ihtiyaçlı ailelerin listesini hazırlayıp Ayavefe’ye ulaştırdılar.Ayavafe ihtiyaçlı ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda yardım yapılması talimatı vererek bölgede bulunan zor durumda ki ailelerin yüzlerini güldürdü.

Yardım kolilerini alan vatandaşlar  içinde bulunduğumuz durum gerçek anlamda çok kötü. Bir çok aile bu yardımlar ile ayakta durmaktadır …Bu vesile ile bize maddi ve manevi anlamda yardımda bulunan işadamı Yaşam Ayavefe’ye  çok teşekkür ediyoruz, umarım diğer iş adamlarına örnek teşkil eder” diye konuştular.

Ayavefe’nin yardım ekibi kendilerinin Ayavefe’nin isteği doğrultusunda organize olduklarını belirterek devamlı suretle çalışma içindeyiz  elimizin uzandığı yere kadar ihtiyaçlı ailelerin hizmetinde olmaya devam edeceklerini söylediler.
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu