kstb

ted,london

16-12-2019 12:27 SPOR

G.Saray'da 3. yolcu da belli oldu

Galatasaray'da Steven Nzonzi ve Jean-Michael Seri'den sonra ocak ayında gönderilecek üçüncü futbolcu da netleşti. Galatasaray, sezon başında Celta Vigo'dan kiraladığı Emre Mor ile yollarını ayıracak.

G.Saray'da 3. yolcu da belli oldu
oar iç ddetay

Sezon başında İspanya'nın  takımından 1 yıllığına kiralanan 'un devre arasında gönderilmesine karar verildi. Sarı kırmızılı yöneticiler, 22 yaşındaki kanat oyuncusunun menajeri Johan Wins ile geçtiğimiz hafta İstanbul'da görüşerek ayrılık kararını bildirdi.

Emre Mor'un kendisine verilen şansı iyi kullanamadığını ifade eden kulüp yetkilileri, "Futbolcuyu ikinci yarıda oynatmayacağız. Kendinize bir çözüm bulun" dedi.

MENAJERİ CELTA VIGO'YLA GÖRÜŞECEK

Menajer Wins, bu hafta içinde Celta Vigo yetkilileriyle görüşerek futbolcunun geri dönüşünün mümkün olup olmadığını soracak, olumsuz bir yanıt alması durumunda başka bir çözüm yolu arayacak. 

Emre Mor'u Türk Milli Takımı'nda ilk kez oynatan teknik direktör olan Fatih Terim, Borussia Dortmund ve Celta Vigo'da aradığı şansı bulamayan genç oyuncuya yeniden parlaması için bir şans tanımak amacıyla sezon başında kiralanmasına onay vermişti. Ancak Emre, 'da da beklentileri boşa çıkardı. 16 maçta şans bulan futbolcu, gol ya da asist üretemedi.

Emre Mor'un ayrılmasıyla boşalacak yerli oyuncu kontenjanının Emre Akbaba ile doldurulması bekleniyor. 
DİĞER SPOR HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Puan Durumu